­

D.M.N.

Dutch Amateur LEague

Real time web analytics, Heat map tracking

De details zijn hier te vinden: Uitslagen Grote Prijs van Nieuwegein

EVENT 11 DMN 1 Ballroom Open Klasse - A    
Placing CN Round Marks Ranking Value Names  
1 55 F   1 Marco Eijssens & Linda Eijssens  de Rijk
2 46 F   2 Bob Hoogenboom & Joyce van Loon  Step by Step
3 25 F   3 Sjoerd Bergsma & Simone Hayen  Wensink
4 35 F   4 Jeroen Braak & Ellen Jochems  Fred
5 48 F   5 Mark van der Ham & Laura Kalsvel  Step by Step
6 44 F   6 Stefan Noordergraaf & Mirjam van Manen  Step by Step
=7 17 2 3 7,5 Ruben Lam & Sabrina Maat  Dance-Point
=7 47 2 3 7,5 Mike van Leeuwen & Mylene van Schaik  Step by Step
9 34 2 2 9 Tim de Groot & Eline Wessels  Fred
=10 13 2 0 11 Bram Beers & Christy Wils  Dance-Point
=10 27 2 0 11 Marten Vaassen & Judith Knol  Wensink
=10 42 2 0 11 Saviel Pengel & Flo den Hartog  Step by Step
             
EVENT 12 DMN 1 Ballroom Open Klasse - B    
Placing CN Round Marks Ranking Value Names  
1 16 F   1 Bas de Ronde & Manon Brouwer  Dance-Point
2 26 F   2 Sebastiaan Jansen & Lilian Bonekamp  Wensink
3 23 F   3 Brian Schut & Samantha Berends  Parmentier
4 31 F   4 Willem Pannekoek & Eliza Brom  Wensink
5 39 F   5 Hugo Dolje & Naomi Verstoep  Step by Step
6 33 F   6 Michael Velterop & Ilse Staring  Fred
7 15 2 3 7 Eddy van der Plas & Serena Lemsom  Dance-Point
8 43 2 2 8 Laurens Baars & Kirsten van Esch  Step by Step
9 53 2 0 9 Beau Maas & Janneke Hamers  van Opstal
             
EVENT 21 DMN 1 Latin Open Klasse - A    
Placing CN Round Marks Ranking Value Names  
1 35 F   1 Jeroen Braak & Ellen Jochems  Fred
2 34 F   2 Tim de Groot & Eline Wessels  Fred
3 16 F   3 Bas de Ronde & Manon Brouwer  Dance-Point
4 49 F   4 Justin Schellekens & Inge Zeebregts  van Opstal
5 46 F   5 Bob Hoogenboom & Joyce van Loon  Step by Step
6 27 F   6 Marten Vaassen & Judith Knol  Wensink
7 25 F   7 Sjoerd Bergsma & Simone Hayen  Wensink
8 47 F   8 Mike van Leeuwen & Mylene van Schaik  Step by Step
9 33 3 0 9 Michael Velterop & Ilse Staring  Fred
10 52 2 3 10 Maarten van Riel & Naomi Dominicus  van Opstal
11 17 2 2 11 Ruben Lam & Sabrina Maat  Dance-Point
12 26 2 1 12 Sebastiaan Jansen & Lilian Bonekamp  Wensink
             
EVENT 22 DMN 1 Latin Open Klasse - B    
Placing CN Round Marks Ranking Value Names  
1 42 F   1 Saviel Pengel & Flo den Hartog  Step by Step
2 13 F   2 Bram Beers & Christy Wils  Dance-Point
3 44 F   3 Stefan Noordergraaf & Mirjam van Manen  Step by Step
4 23 F   4 Brian Schut & Samantha Berends  Parmentier
5 48 F   5 Mark van der Ham & Laura Kalsvel  Step by Step
6 31 F   6 Willem Pannekoek & Eliza Brom  Wensink
7 39 F   7 Hugo Dolje & Naomi Verstoep  Step by Step
8 43 3 2 8 Laurens Baars & Kirsten van Esch  Step by Step
9 15 3 0 9 Eddy van der Plas & Serena Lemsom  Dance-Point
10 53 2 2 10 Beau Maas & Janneke Hamers  van Opstal
             
EVENT 30 DMN 1 Ballroom Wedstrijdklasse    
Placing CN Round Marks Ranking Value Names  
1 41 F   1 Jeffrey Kuijs & Kelsey Salzmann Step by Step
2 45 F   2 Ruben van den Akker & Suzanne van den Hondel Step by Step
3 38 F   3 Sjoerd van der Haven & Lotte Groenenboom Step by Step
4 40 F   4 Didier van Esch & Eline Bode Step by Step
             
EVENT 40 DMN 1 Latin Wedstrijdklasse    
Placing CN Round Marks Ranking Value Names  
1 56 F   1 Wouter Grootendorst & Evi Luijten van Opstal
2 54 F   2 Jan de Laure & Alicia de Kok van Opstal
3 55 F   3 Marco Eijssens & Linda Eijssens de Rijk
4 51 F   4 Jean-Paul Hoppenbrouwers & Karjolieke van Broekhoven van Opstal
5 50 F   5 Kevin Wijnans & Esmee Hermans van Opstal
6 24 F   6 Craig Brom & Ellen Bannink Wensink
=7 29 3 3 7,5 Simon de Been & Lyzette Kaal Wensink
=7 38 3 3 7,5 Sjoerd van der Haven & Lotte Groenenboom Step by Step
=9 41 3 1 9,5 Jeffrey Kuijs & Kelsey Salzmann Step by Step
=9 45 3 1 9,5 Ruben van den Akker & Suzanne van den Hondel Step by Step
11 40 2 3 11 Didier van Esch & Eline Bode Step by Step
             
EVENT 50 DMN 2 Ballroom Open Klasse    
Placing CN Round Marks Ranking Value Names  
1 37 F   1 Stephan van der Knaap & Esther van der Knaap Fred
2 30 F   2 Marco Raven & Lucretia Oosterwijk Wensink
3 28 F   3 Peter Spekschoor & Jacqueline van Breukelen Wensink
4 22 F   4 Fokke Zijlstra & Els Zijlstra de Rijk
5 36 F   5 Jeroen Versteeg & Claudia Versteeg Fred
6 18 F   6 Jan Wiersma & Ingrid Wiersma Dance-Point
7 14 2 4 7 Rene Lautenslager & Astrid Lautenslager Dance-Point
8 19 2 3 8 Ben van Hussen & Nel van Hussen de Rijk
9 11 2 0 9 Wijbo Oosterhoff & Petra Rebel Dance-Point
             
EVENT 60 DMN 2 Latin Open Klasse    
Placing CN Round Marks Ranking Value Names  
1 37 F   1 Stephan van der Knaap & Esther van der Knaap Fred
2 28 F   2 Peter Spekschoor & Jacqueline van Breukelen Wensink
3 14 F   3 Rene Lautenslager & Astrid Lautenslager Dance-Point
4 36 F   4 Jeroen Versteeg & Claudia Versteeg Fred
5 22 F   5 Fokke Zijlstra & Els Zijlstra de Rijk
6 30 F   6 Marco Raven & Lucretia Oosterwijk Wensink
7 19 2 3 7 Ben van Hussen & Nel van Hussen de Rijk
8 18 2 1 8 Jan Wiersma & Ingrid Wiersma Dance-Point
             
EVENT 70 DMN 2 Ballroom Wedstrijdklasse    
Placing CN Round Marks Ranking Value Names  
1 21 F   1 Erwin Commu & Ria Commu de Rijk
2 32 F   2 Frank Severs & Jose Severs Fred
3 20 F   3 Taco van Ommeren & Ilona Ederveen de Rijk
4 12 F   4 Gregorius Schoenmaeckers & Janny Schoenmaeckers Dance-Point
­