­

D.M.N.

Dutch Amateur LEague

Real time web analytics, Heat map tracking

De details zijn hier te vinden: Uitslagen DMN Slotkampioenschappen 2015

 

EVENT 11 DMN 1 Ballroom Open Klasse - A    
Placing CN Round Marks Ranking Value Names  
1 55 F   1 Marco Eijssens & Linda Eijssens  de Rijk
2 33 F   2 Brian Brussee & Gabriella Derias  Parmentier
3 50 F   3 Jeroen Braak & Ellen Jochems  De Rijk
4 11 F   4 Gerard Tijsseling & Madeleine Vermeij  Annemieke
5 22 F   5 Sjoerd Bergsma & Simone Hayen  Wensink
6 19 F   6 Bas de Ronde & Manon Brouwer  Dance-Point
7 21 F   7 Ruben Lam & Sabrina Maat  Dance-Point
=8 25 2 2 9 Sebastiaan Jansen & Lilian Bonekamp  Wensink
=8 27 2 2 9 Marten Vaassen & Judith Knol  Wensink
=8 34 2 2 9 Brian Schut & Samantha Berends  Parmentier
11 17 2 1 11 Johan Stroomer & Fleur Kohler  Dance-Point
=12 16 2 0 13 Bram Beers & Christy Wils  Dance-Point
=12 36 2 0 13 Paul Knaup & Veronique Knaup  Parmentier
=12 57 2 0 13 Toon Schuurkes & Joyce v/d Biggelaar  van Opstal
             
EVENT 12 DMN 1 Ballroom Open Klasse - B    
Placing CN Round Marks Ranking Value Names  
1 51 F   1 Alewijn Donraadt & Danielle Hop  De Rijk
2 53 F   2 Tim de Groot & Eline Wessels  De Rijk
3 35 F   3 Patrick de Jonge & Bernadette Meijer  Parmentier
4 18 F   4 Eddy van der Plas & Serena Lemsom  Dance-Point
5 37 F   5 Matthew van Eekelen & Demi Klomp  Parmentier
6 69 F   6 Michael Velterop & Ilse Staring  De Rijk
7 24 F   7 Willem Pannekoek & Eliza Brom  Wensink
8 52 2 8 8 Michel Blankensteijn & Kim Biesheuvel  De Rijk
9 23 2 1 9 Davis Radstaat & Tamara Joosten  Wensink
=10 26 2 0 10,5 Xander Hoogland & Kimberly Toepoel  Wensink
=10 59 2 0 10,5 Beau Maas & Janneke Hamers  van Opstal
             
EVENT 21 DMN 1 Latin Open Klasse - A    
Placing CN Round Marks Ranking Value Names  
1 33 F   1 Brian Brussee & Gabriella Derias  Parmentier
2 19 F   2 Bas de Ronde & Manon Brouwer  Dance-Point
3 50 F   3 Jeroen Braak & Ellen Jochems  De Rijk
4 53 F   4 Tim de Groot & Eline Wessels  De Rijk
5 27 F   5 Marten Vaassen & Judith Knol  Wensink
6 69 F   6 Michael Velterop & Ilse Staring  De Rijk
=7 22 2 3 7,5 Sjoerd Bergsma & Simone Hayen  Wensink
=7 35 2 3 7,5 Patrick de Jonge & Bernadette Meijer  Parmentier
9 21 2 1 9 Ruben Lam & Sabrina Maat  Dance-Point
=10 17 2 0 12 Johan Stroomer & Fleur Kohler  Dance-Point
=10 37 2 0 12 Matthew van Eekelen & Demi Klomp  Parmentier
=10 51 2 0 12 Alewijn Donraadt & Danielle Hop  De Rijk
=10 52 2 0 12 Michel Blankensteijn & Kim Biesheuvel  De Rijk
=10 57 2 0 12 Toon Schuurkes & Joyce v/d Biggelaar  van Opstal
             
EVENT 22 DMN 1 Latin Open Klasse - B    
Placing CN Round Marks Ranking Value Names  
1 34 F   1 Brian Schut & Samantha Berends  Parmentier
2 16 F   2 Bram Beers & Christy Wils  Dance-Point
3 25 F   3 Sebastiaan Jansen & Lilian Bonekamp  Wensink
4 24 F   4 Willem Pannekoek & Eliza Brom  Wensink
5 36 F   5 Paul Knaup & Veronique Knaup  Parmentier
6 18 F   6 Eddy van der Plas & Serena Lemsom  Dance-Point
7 58 2 4 7 Justin Schellekens & Inge Zeebregts  van Opstal
8 23 2 3 8 Davis Radstaat & Tamara Joosten  Wensink
9 59 2 1 9 Beau Maas & Janneke Hamers  van Opstal
10 26 2 0 10 Xander Hoogland & Kimberly Toepoel  Wensink
             
EVENT 40 DMN 1 Latin Wedstrijdklasse    
Placing CN Round Marks Ranking Value Names  
1 62 F   1 Wouter Grootendorst & Evi Luijten van Opstal
2 20 F   2 Sander Lam & Amber van Schaik Dance-Point
3 38 F   3 Kevin Dekker & Leonie Naardanus Parmentier
4 60 F   4 Kevin Wijnans & Esmee Hermans van Opstal
5 55 F   5 Marco Eijssens & Linda Eijssens de Rijk
6 28 F   6 Simon de Been & Lyzette Kaal Wensink
             
EVENT 50 DMN 2 Ballroom Open Klasse    
Placing CN Round Marks Ranking Value Names  
1 40 F   1 Hans Abelskamp & Bianca Abelskamp De Rijk
2 56 F   2 Ronald van Dijk & Wendy van Dijk van den Berg
3 31 F   3 Marco Raven & Lucretia Oosterwijk Wensink
4 48 F   4 Stefan van der Knaap & Esther van der Knaap De Rijk
5 30 F   5 Peter Spekschoor & Jacqueline van Breukelen Wensink
6 49 F   6 Rick te Booy & Mary te Niet De Rijk
7 43 3 5 7 Jeroen Versteeg & Claudia Versteeg De Rijk
=8 47 3 0 8,5 Ben van Hussen & Nel van Hussen De Rijk
=8 54 3 0 8,5 Hugo Janzen & Karin Liefhebber de Rijk
10 13 2 2 10 Jan Wiersma & Ingrid Wiersma Dance-Point
11 12 2 0 11 Marcel Overeem & Marijke Davans Annemieke
             
EVENT 60 DMN 2 Latin Open Klasse    
Placing CN Round Marks Ranking Value Names  
1 40 F   1 Hans Abelskamp & Bianca Abelskamp De Rijk
2 30 F   2 Peter Spekschoor & Jacqueline van Breukelen Wensink
3 48 F   3 Stefan van der Knaap & Esther van der Knaap De Rijk
4 49 F   4 Rick te Booy & Mary te Niet De Rijk
5 43 F   5 Jeroen Versteeg & Claudia Versteeg De Rijk
6 31 F   6 Marco Raven & Lucretia Oosterwijk Wensink
7 12 3 4 7 Marcel Overeem & Marijke Davans Annemieke
8 13 3 0 8 Jan Wiersma & Ingrid Wiersma Dance-Point
9 47 2 5 9 Ben van Hussen & Nel van Hussen De Rijk
             
EVENT 70 DMN 2 Ballroom Wedstrijdklasse    
Placing CN Round Marks Ranking Value Names  
1 20 F   1 Sander Lam & Amber van Schaik Dance-Point
2 42 F   2 Jan Gerwig & Martha Gerwig De Rijk
3 32 F   3 Bertus Vredenberg & Yvonne Vredenberg Wensink
4 44 F   4 Dick Linschoten & Anet Linschoten De Rijk
5 46 F   5 Erwin Commu & Ria Commu De Rijk
6 45 F   6 Frank Severs & José Severs De Rijk
7 39 F   7 Han Noordanus & Ellen Noordanus Parmentier
8 41 2 2 8 Taco van Ommeren & Ilona Ederveen De Rijk
9 15 2 0 9 Gregorius Schoenmaeckers & Janny Schoenmaeckers Dance-Point
             
EVENT 80 DMN 1 Kids Ballroom    
Placing CN Round Marks Ranking Value Names  
1 66 F   1 Viktor & Viktoria Love 2 Move
2 65 F   2 Stas & Lina Love 2 Move
3 64 F   3 Dennis & Juliana Love 2 Move
4 63 F   4 Misha & Sofie Love 2 Move
             
EVENT 81 DMN 1 Kids Latin    
Placing CN Round Marks Ranking Value Names  
1 66 F   1 Viktor & Viktoria Love 2 Move
2 68 F   2 Vitalij & Masha Love 2 Move
3 64 F   3 Dennis & Juliana Love 2 Move
4 65 F   4 Stas & Lina Love 2 Move
5 63 F   5 Misha & Sofie Love 2 Move
­