­

D.M.N.

Dutch Amateur LEague

Real time web analytics, Heat map tracking

De details zijn hier te vinden: Uitslagen DMN Parmentier

EVENT 11 DMN 1 Ballroom Open Klasse - A    
Placing CN Round Marks Ranking Value Names  
1 24 F   1 Peter Ankersmit & Madeleine Vermeij (Gepromoveerd) Annemieke
2 34 F   2 Brian Brussee & Gabriella Derias  Parmentier
3 45 F   3 Bram Beers & Christy Wils  Dance-Point
4 39 F   4 Patrick de Jonge & Bernadette Meijer  Parmentier
5 44 F   5 Bas de Ronde & Manon Brouwer  Dance-Point
6 63 F   6 Ruben Lam & Sabrina Maat  Dance-Point
7 33 F   7 Paul Knaup & Veronique Knaup  Parmentier
8 35 3 3 8 Bart Hijwegen & Evelien Peters  Parmentier
9 29 2 3 9 Mark van der Werff & Karin van der Werff  Parmentier
  =10 12 2 1 11 Eelke Feitz & Roos Stuurman  Fred
  =10 37 2 1 11 Samantha Berends & Demi KLomp  Parmentier
  =10 62 2 1 11 Dylan Vollebregt & Chantal Lamark  Step by Step
13 28 2 0 13 Brian Schut & Naomi Roelofsen  Parmentier
             
EVENT 12 DMN 1 Ballroom Open Klasse - B    
Placing CN Round Marks Ranking Value Names  
1 50 F   1 Eddy van der Plas & Serena Lemsom  Dance-Point
2 43 F   2 Maarten van Schalm & Frederieck Klein Meulekamp  Parmentier
3 41 F   3 Jelte Coolen & Janneke Noordstra  Parmentier
4 40 F   4 Gert Sollie & Danielle Beekhuis  Parmentier
5 10 F   5 Ties Haarbrink & Suzanne Kerkhof  Fred
6 49 F   6 Mark Wiegerinck & Dunja Scheepmaker  Dance-Point
7 38 3 6 7 Bram van Beem & Rosanne Laugs  Parmentier
8 48 3 1 8 Kevin Klarenbeek & Mariska Rooth  Dance-Point
9 19 3 0 9 Davis Radstaat & Tamara Joosten  Wensink
10 54 2 2 10 Beau Maas & Janneke Hamers  van Opstal
11 42 2 1 11 Jeroen Schipper & Judith Flantua  Parmentier
             
EVENT 21 DMN 1 Latin Open Klasse - A    
Placing CN Round Marks Ranking Value Names  
1 57 F   1 Wendell Potters & Madelon van Loon  van Opstal
2 34 F   2 Brian Brussee & Gabriella Derias  Parmentier
3 44 F   3 Bas de Ronde & Manon Brouwer  Dance-Point
4 55 F   4 Justin Schellekens & Inge Zeebregts  van Opstal
5 43 F   5 Maarten van Schalm & Frederieck Klein Meulekamp  Parmentier
6 39 F   6 Patrick de Jonge & Bernadette Meijer  Parmentier
7 12 3 4 7 Eelke Feitz & Roos Stuurman  Fred
8 63 3 2 8 Ruben Lam & Sabrina Maat  Dance-Point
  =9 38 2 3 9,5 Bram van Beem & Rosanne Laugs  Parmentier
  =9 45 2 3 9,5 Bram Beers & Christy Wils  Dance-Point
11 33 2 1 11 Paul Knaup & Veronique Knaup  Parmentier
  =12 19 2 0 12,5 Davis Radstaat & Tamara Joosten  Wensink
  =12 49 2 0 12,5 Mark Wiegerinck & Dunja Scheepmaker  Dance-Point
             
EVENT 22 DMN 1 Latin Open Klasse - B    
Placing CN Round Marks Ranking Value Names  
1 37 F   1 Samantha Berends & Demi KLomp  Parmentier
2 54 F   2 Beau Maas & Janneke Hamers  van Opstal
3 62 F   3 Dylan Vollebregt & Chantal Lamark  Step by Step
4 50 F   4 Eddy van der Plas & Serena Lemsom  Dance-Point
5 10 F   5 Ties Haarbrink & Suzanne Kerkhof  Fred
6 48 F   6 Kevin Klarenbeek & Mariska Rooth  Dance-Point
7 41 3 4 7 Jelte Coolen & Janneke Noordstra  Parmentier
  =8 28 3 3 8,5 Brian Schut & Naomi Roelofsen  Parmentier
  =8 29 3 3 8,5 Mark van der Werff & Karin van der Werff  Parmentier
10 40 2 2 10 Gert Sollie & Danielle Beekhuis  Parmentier
11 42 2 0 11 Jeroen Schipper & Judith Flantua  Parmentier
             
EVENT 30 DMN 1 Ballroom Wedstrijdklasse    
Placing CN Round Marks Ranking Value Names  
1 53 F   1 Sander Lam & Amber van Schaik Dance-Point
             
EVENT 40 DMN 1 Latin Wedstrijdklasse    
Placing CN Round Marks Ranking Value Names  
1 56 F   1 Zwarte Piet & Zwarte Piet van Opstal
2 60 F   2 Jean-Paul Hoppenbrouwers & Karjolieke van Broekhoven van Opstal
3 59 F   3 Kevin Wijnans & Esmee Hermans van Opstal
4 53 F   4 Sander Lam & Amber van Schaik Dance-Point
5 22 F   5 Craig Brom & Ellen Bannink Wensink
6 58 F   6 Bram Paulissen & Emilie van Dun van Opstal
7 26 2 6 7 Kevin Dekker & Leonie Noordanus Parmentier
8 25 2 0 8 Peter Ankersmit & Alinta Dijkman Annemieke
             
EVENT 50 DMN 2 Ballroom Open Klasse    
Placing CN Round Marks Ranking Value Names  
1 14 F   1 Ton Klooster & Marja Klooster De Rijk
2 23 F   2 Roelof & José van Kooi Sepp
3 27 F   3 Rob van Doorn & Kyra van Doorn Parmentier
4 13 F   4 Jeroen Versteeg & Claudia Versteeg Fred
5 46 F   5 Wijbo Oosterhoff & Petra Rebel Dance-Point
6 47 F   6 Jan Wiersma & Ingrid Wiersma Dance-Point
7 18 2 4 7 Ben van Hussen & Nel van Hussen De Rijk
8 30 2 2 8 Stan van de Graaf & Suzanne van de Graaf Parmentier
9 31 2 0 9 Bruno Drenthe & Jolanda Veldhuizen Parmentier
             
EVENT 60 DMN 2 Latin Open Klasse    
Placing CN Round Marks Ranking Value Names  
1 61 F   1 Stefan van der Knaap & Esther van der Knaap Fred
2 27 F   2 Rob van Doorn & Kyra van Doorn Parmentier
3 13 F   3 Jeroen Versteeg & Claudia Versteeg Fred
4 47 F   4 Jan Wiersma & Ingrid Wiersma Dance-Point
5 30 F   5 Stan van de Graaf & Suzanne van de Graaf Parmentier
6 23 F   6 Roelof & José van Kooi Sepp
             
EVENT 70 DMN 2 Ballroom Wedstrijdklasse    
Placing CN Round Marks Ranking Value Names  
1 11 F   1 Jan Gerwig & Martha Gerwig Fred
2 36 F   2 Rob Seising & Linda Seising Parmentier
3 17 F   3 Erwin Commu & Ria Commu De Rijk
4 21 F   4 Bertus Vredenberg & Yvonne Vredenberg Wensink
5 16 F   5 Ton Vis & Anja Vis De Rijk
6 32 F   6 Lex van Kerkwijk & Marjan van Kerkwijk Parmentier
7 15 2 8 7 Taco van Ommeren & Ilona Ederveen De Rijk
  =8 51 2 0 8,5 Gregorius Schoenmaeckers & Janny Schoenmaeckers Dance-Point
  =8 61 2 0 8,5 Stefan van der Knaap & Esther van der Knaap Fred
­