­

D.M.N.

Dutch Amateur LEague

Real time web analytics, Heat map tracking

De details zijn hier te vinden: Uitslagen DMN Wensink

DMN 1 Ballroom Open Klasse        
  Plaats Namen Dansschool Ronde  Marks Nummer
  1 Marten Vaassen & Judith Knol Wensink F   33
  2 Sebastiaan Jansen & Lilian Bonekamp Wensink F   37
  3 Brian Schut & Samantha Berends Parmentier F   13
  4 Willem Pannekoek & Eliza Brom Wensink F   45
  5 Eddy van der Plas & Dunja Scheepmaker Dance-Point F   17
  6 Stijn Konings & Laura Koppens van Opstal F   39
  7 Ties Haarbrink & Suzanne Kerkhof Fred F   42
  8 Kevin Klarenbeek & Mariska Rooth Dance-Point 1 4 30
  9 Tamara Joosten & Emma Crispijn Wensink 1 0 41
DMN 1 Latin Open Klasse        
  Plaats Namen Dansschool Ronde  Marks Nummer
  1 Marten Vaassen & Judith Knol Wensink F   33
  2 Brian Schut & Samantha Berends Parmentier F   13
  3 Sebastiaan Jansen & Lilian Bonekamp Wensink F   37
  4 Willem Pannekoek & Eliza Brom Wensink F   45
  5 Eddy van der Plas & Dunja Scheepmaker Dance-Point F   17
  6 Ties Haarbrink & Suzanne Kerkhof Fred F   42
  7 Kevin Klarenbeek & Mariska Rooth Dance-Point 1 8 30
  8 Danique Jonker & Sanne Barreda Hoogeboom Wensink 1 2 15
  9 Tamara Joosten & Emma Crispijn Wensink 1 1 41
DMN 1 Ballroom Wedstrijdklasse        
  Plaats Namen Dansschool Ronde  Marks Nummer
  1 Justin Krijger & Lorraine Voorn Fun to Dance F   29
  2 Sjoerd Bergsma & Simone Bergsma Wensink F   38
  3 Craig Brom & Ellen Bannink Wensink F   14
DMN 1 Latin Wedstrijdklasse        
  Plaats Namen Dansschool Ronde  Marks Nummer
  1 Wouter Grootendorst & Evi Luiten van Opstal F   46
  2 Dennis van der Linde & Valerie Rozenbrand van Opstal F   16
  3 Kevin Wijnans & Esmee Hermans van Opstal F   31
  4 Jean-Paul Hoppenbrouwers & Karjolieke van Broekhoven van Opstal F   26
  5 Sjoerd Bergsma & Simone Bergsma Wensink F   38
  6 Craig Brom & Ellen Bannink Wensink F   14
DMN 2 Ballroom Open Klasse        
  Plaats Namen Dansschool Ronde  Marks Nummer
  1 René Lauterslager & Astrid Lauterslager Dance-Point F   36
  2 Marcel Overeem & Marijke Davans Annemieke F   32
  3 Ben van Hussen & Nel van Hussen de Rijk F   12
  4 John Wijling & Jeannette Doeland Cools F   27
  5 Wijbo Oosterhoff & Petra Rebel Dance-Point F   44
DMN 2 Latin Open Klasse        
  Plaats Namen Dansschool Ronde  Marks Nummer
  1 René Lauterslager & Astrid Lauterslager Dance-Point F   36
  2 Marcel Overeem & Marijke Davans Annemieke F   32
DMN 2 Ballroom Wedstrijdklasse        
  Plaats Namen Dansschool Ronde  Marks Nummer
  1 Eric Voorn & Charlotte Voorn Fun to Dance F   18
  2 Frans Seij & Erica Van Senten Fun to Dance F   20
  3 Alain Fremineur & Charlotte Pit Fun to Dance F   11
  4 Jan Gerwig & Martha Gerwig Fred F   24
  5 Ton Vis & Anja Vis de Rijk F   43
  6 Taco van Ommeren & Ilona Ederveen de Rijk F   40
  7 Frank Severs & Jose Severs Fred 3 5 19
  8 Hans Noordanus & Ellen Noordanus Dennis Voermans 3 2 22
  9 Jacques Onou & Linda Lassuy Fun to Dance 3 0 23
  10 Gregorius Schoenmaeckers & Janny Schoenmaeckers Dance-Point 2 7 21
  11 Jos Soulier & Hetty Soulier Wensink 2 2 28
  12 Michiel van Pomeren & Sylvia van Pomeren Fun to Dance 2 0 34
­