­

D.M.N.

Dutch Amateur LEague

Real time web analytics, Heat map tracking

De details zijn hier te vinden: Uitslagen DMN Wensink

DMN 1 Ballroom Open Klasse      
  Plaats Namen Dansschool Ronde Marks Nummer
  1 Delano Grin & Nathalie van Burik Wensink F   17
  2 Sebastiaan Jansen & Lilian Bonekamp Wensink F   37
  3 Bas de Ronde & Isis Takken Dance-Point F   12
  4 Frank van den Ende & Cynthia van Dorp Wensink F   22
  5 Davis Radstaat & Melissa van Trijp Wensink F   16
  6 Brian Schut & Demi Klomp Parmentier F   14
  =7 Mathyn Klein & Lisanne van Bruinessen Dance-Point 2 3 34
  =7 Willem Pannekoek & Eliza Brom Wensink 2 3 43
  9 Mark Wiegerinck & Willemijn van der Eijk Dance-Point 2 2 32
  =10 Kevin Klarenbeek & Mariska Rooth Dance-Point 2 1 30
  =10 Thomas de Groot & Marjolein Seinen Wensink 2 1 40
DMN 1 Latin Open Klasse      
  Plaats Namen Dansschool Ronde Marks Nummer
  1 Bas de Ronde & Isis Takken Dance-Point F   12
  2 Jim van Bergen & Julia Bouwens van Opstal F   27
  3 Delano Grin & Nathalie van Burik Wensink F   17
  4 Davis Radstaat & Melissa van Trijp Wensink F   16
  5 Brian Schut & Demi Klomp Parmentier F   14
  6 Frank van den Ende & Cynthia van Dorp Wensink F   22
  7 Sebastiaan Jansen & Lilian Bonekamp Wensink 3 5 37
  8 Mark Wiegerinck & Willemijn van der Eijk Dance-Point 3 4 32
  9 Kevin Klarenbeek & Mariska Rooth Dance-Point 3 0 30
  10 Mathyn Klein & Lisanne van Bruinessen Dance-Point 2 5 34
  11 Thomas de Groot & Marjolein Seinen Wensink 2 1 40
  12 Willem Pannekoek & Eliza Brom Wensink 2 0 43
DMN 1 Ballroom Wedstrijdklasse      
  Plaats Namen Dansschool Ronde Marks Nummer
  1 Justin Krijger & Lorraine Voorn Fun 2 Dance F   29
  2 Sjoerd Bergsma & Simone Bergsma Wensink F   38
  3 Bryan van den Boomgaard & Myrthe Wessels WDC F   15
  4 Marten Vaassen & Judith Knol Wensink F   33
DMN 1 Latin Wedstrijdklasse      
  Plaats Namen Dansschool Ronde Marks Nummer
  1 Wouter Grootendorst & Evi Luiten van Opstal F   45
  2 Bryan van den Boomgaard & Myrthe Wessels WDC F   15
  3 Marten Vaassen & Judith Knol Wensink F   33
  4 Sjoerd Bergsma & Simone Bergsma Wensink F   38
DMN 2 Ballroom Open Klasse      
  Plaats Namen Dansschool Ronde Marks Nummer
  1 Marco Raven & Lucretia Oosterwijk Wensink F   31
  2 Fokke Zijlstra & Els Zijlstra Fred F   19
  3 Jan Wiersma & Ingrid Wiersma Dance-Point F   26
  4 John Wijling & Jeannette Tonjes Cools F   28
  5 Willy Ezendam & Astrid Magnusson Wijgers F   44
  6 Wijbo Oosterhof & Petra Rebel Dance-Point F   42
DMN 2 Latin Open Klasse      
  Plaats Namen Dansschool Ronde Marks Nummer
  1 Fokke Zijlstra & Els Zijlstra Fred F   19
  2 Marco Raven & Lucretia Oosterwijk Wensink F   31
  3 Jan Wiersma & Ingrid Wiersma Dance-Point F   26
  4 Willy Ezendam & Astrid Magnusson Wijgers F   44
DMN 2 Ballroom Wedstrijdklasse      
  Plaats Namen Dansschool Ronde Marks Nummer
  1 Eric Voorn & Charlotte Voorn Fun 2 Dance F   18
  2 Frans Seij & Erica van Senten Fun 2 Dance F   23
  3 Frank Helbig & Vera Zuleger-Helbig WDC F   20
  4 Alain Fremineur & Charlotte Pit Fun 2 Dance F   11
  5 Jan Gerwig & Martha Gerwig Fred F   25
  6 Frank Severs & José Severs Enjoy F   21
  7 Ton Vis & Anja Vis de Rijk 2 6 41
  8 Peter van der Ven & Linda van der Ven Fun 2 Dance 2 5 36
  =9 Michiel van Pomeren & Sylvia van Pomeren Fun 2 Dance 2 1 35
  =9 Taco van Ommeren & Ilona Ederveen de Rijk 2 1 39
  =11 Bertus Vredenberg & Yvonne Vredenberg (Uitgevallen) Wensink 2 0 13
  =11 Gregorius Schoenmaeckers & Janny Schoenmaeckers Dance-Point 2 0 24
DMN 2 Ballroom RUP-Wedstrijdklasse      
  Plaats Namen Dansschool Ronde Marks Nummer
  1 Ton Vis & Anja Vis de Rijk F   41
  2 Taco van Ommeren & Ilona Ederveen de Rijk F   39
  3 Peter van der Ven & Linda van der Ven Fun 2 Dance F   36
  4 Michiel van Pomeren & Sylvia van Pomeren Fun 2 Dance F   35
  5 Gregorius Schoenmaeckers & Janny Schoenmaeckers Dance-Point F   24
­