­

D.M.N.

Dutch Amateur LEague

Real time web analytics, Heat map tracking

De details zijn hier te vinden: DMN Wensink 8-4-2018

DMN 1 Ballroom Clublesklasse        
  Plaats Namen Dansschool Ronde Marks Nummer
  1 Nick Monshouwer & Ruby Vreedenburg Parmentier F   47
  2 Remco van Witzenburg & Rianne Vaarkamp Wensink F   52
  3 Luca Recca & Akkie Bouwmeester Wensink F   35
  4 Henk Toxopeus & Angela Nijman Wensink F   27
  5 Nick van Turenhout & Elise Severs Enjoy F   48
  6 Wilco Wools & Melanie Bolt Wensink F   58
  7 Eline Ribbers & Emma Chrispijn Wensink 2 2 20
  8 Mees van de Leeden & Sterre Vonk Wensink 2 1 44
DMN 1 Latin Clublesklasse        
  Plaats Namen Dansschool Ronde Marks Nummer
  1 Luca Recca & Akkie Bouwmeester Wensink F   35
  2 Henk Toxopeus & Angela Nijman Wensink F   27
  3 Remco van Witzenburg & Rianne Vaarkamp Wensink F   52
  4 Nick Monshouwer & Ruby Vreedenburg Parmentier F   47
  5 Nick van Turenhout & Elise Severs Enjoy F   48
  6 Lyvania Weppelink & Liann Teunissen Wensink F   36
  7 Eline Ribbers & Emma Chrispijn Wensink 3 4 20
  8 Diederik van der Boor & Shelley van der Boor Wensink 3 2 62
  9 Danique Jonker & Sanne Barreda Hoogeboom Wensink 2 4 16
  10 Wilco Wools & Melanie Bolt Wensink 2 3 58
  11 Mees van de Leeden & Sterre Vonk Wensink 2 2 44
DMN 1 Ballroom Open Klasse        
  Plaats Namen Dansschool Ronde Marks Nummer
  1 Delano Grin & Nathalie van Burik Wensink F   18
  2 Maarten van Schalm & Frederieck Klein Meulenkamp Parmentier F   37
  3 Davis Radstaat & Melissa van Trijp Wensink F   17
  4 Mathyn Klein & Lisanne van Bruinessen Dance-Point F   41
  5 Frank van den Ende & Cynthia van Dorp Wensink F   22
  6 Sebastiaan Jansen & Lilian Bonekamp Wensink F   54
  7 Willem Pannekoek & Eliza Brom Wensink F   59
DMN 1 Latin Open Klasse        
  Plaats Namen Dansschool Ronde Marks Nummer
  1 Davis Radstaat & Melissa van Trijp Wensink F   17
  2 Brian Schut & Demi Klomp Parmentier F   15
  3 Maarten van Schalm & Frederieck Klein Meulenkamp Parmentier F   37
  4 Philipp Van Yck-Theunis & Rani Van Molle Saltare Antwerpen F   51
  5 Delano Grin & Nathalie van Burik Wensink F   18
  6 Frank van den Ende & Cynthia van Dorp Wensink F   22
  =7 Mathyn Klein & Lisanne van Bruinessen Dance-Point 3 2 41
  =7 Sebastiaan Jansen & Lilian Bonekamp Wensink 3 2 54
  9 Willem Pannekoek & Eliza Brom Wensink 2 4 59
DMN 1 Ballroom Wedstrijdklasse        
  Plaats Namen Dansschool Ronde Marks Nummer
  1 Yvo van den Bosch & Yan Yan Wong Kluver F   61
  2 Sander Dik & Daphne Engelen Paris & Anouk F   53
  3 Sjoerd Bergsma & Simone Bergsma Wensink F   55
  4 Marten Vaassen & Judith Knol Wensink F   40
DMN 1 Latin Wedstrijdklasse        
  Plaats Namen Dansschool Ronde Marks Nummer
  1 Wouter Grootendorst & Evi Luijten van Opstal F   60
  2 Jean-Paul Hoppenbrouwers & Karjolieke van Broekhoven van Opstal F   31
  3 Frans van de Poel & Anne van Dun van Opstal F   23
  4 Sjoerd Bergsma & Simone Bergsma Wensink F   55
  5 Marten Vaassen & Judith Knol Wensink F   40
DMN 2 Ballroom Open Klasse        
  Plaats Namen Dansschool Ronde Marks Nummer
  1 Brian Brussee & Marsha Brussee Parmentier F   14
  2 Marco Raven & Lucretia Oosterwijk Wensink F   39
  3 Jan Wiersma & Ingrid Wiersma Dance-Point F   30
  4 John Wijling & Jeannette Doeland Cools F   33
  5 Ben van Hussen & Nel van Hussen de Rijk F   12
  6 Marcel Overeem & Marijke Davans Annemieke F   38
DMN 2 Latin Open Klasse        
  Plaats Namen Dansschool Ronde Marks Nummer
  1 Henk Bours & Miriam Bours van Opstal F   26
  2 Brian Brussee & Marsha Brussee Parmentier F   14
  3 Jan Wiersma & Ingrid Wiersma Dance-Point F   30
  4 Marco Raven & Lucretia Oosterwijk Wensink F   39
  5 Marcel Overeem & Marijke Davans Annemieke F   38
DMN 2 Ballroom Wedstrijdklasse        
  Plaats Namen Dansschool Ronde Marks Nummer
  1 Eric Voorn & Charlotte Voorn Fun to Dance F   21
  2 John Stam & Anita van Dijk Fun to Dance F   32
  3 Alain Fremineur & Charlotte pit Fun to Dance F   11
  4 Dick Linschoten & Anet Linschoten Fred F   19
  5 Michael van der Will & Evelien Kok Meyer et Fils F   45
  6 Bertus Vredenberg & Yvonne Vredenberg Wensink F   63
  7 Taco van Ommeren & Ilona Ederveen de Rijk 2 5 56
  8 Hans Noordanus & Ellen Noordanus Dennis Voermans 2 3 25
  9 Gregorius Schoenmaeckers & Janny Schoenmaeckers Dance-Point 2 2 24
  10 J├╝rgen van Molle & Els Lesire Fun to Dance 2 1 34
  11 Michiel van Pomeren & Sylvia van Pomeren Fun to Dance 2 0 46
DMN 2 Ballroom Wedstrijdklasse-RUP        
  Plaats Namen Dansschool Ronde Marks Nummer
  1 Taco van Ommeren & Ilona Ederveen de Rijk F   56
  2 Hans Noordanus & Ellen Noordanus Dennis Voermans F   25
  3 Gregorius Schoenmaeckers & Janny Schoenmaeckers Dance-Point F   24
  4 Michiel van Pomeren & Sylvia van Pomeren Fun to Dance F   46
­