­

D.M.N.

Dutch Amateur LEague

Real time web analytics, Heat map tracking

De details zijn hier te vinden: DMN van Opstal 19-3-2018

DMN 1 Ballroom 1e-Jaars Klasse        
  Plaats Namen Dansschool Ronde Marks Nummer
  1 Jurgen van bavel & Linda jacobs van Opstal F   31
  2 Emiel Culleton & Christa Gronbach van Opstal F   22
  3 Damy van de Wiel & Laura van Overdijk van Opstal F   17
  4 Maarten van den berg & Marieke bastiaansen van Opstal F   36
DMN 1 Ballroom Clublesklasse        
  Plaats Namen Dansschool Ronde Marks Nummer
  1 Roy Emons & Wendy van den broek van Opstal F   44
  2 Dave van Bezouw & Femke van Esch van Opstal F   18
  3 Eline Ribbers & Emma Chrispijn Wensink F   21
  4 Nick van Turenhout & Elise Severs Enjoy F   41
DMN 1 Latin 1e-Jaars Klasse        
  Plaats Namen Dansschool Ronde Marks Nummer
  1 Jurgen van bavel & Linda jacobs van Opstal F   31
  2 Emiel Culleton & Christa Gronbach van Opstal F   22
  3 Damy van de Wiel & Laura van Overdijk van Opstal F   17
  4 Maarten van den berg & Marieke bastiaansen van Opstal F   36
DMN 1 Latin Clublesklasse        
  Plaats Namen Dansschool Ronde Marks Nummer
  1 Roy Emons & Wendy van den broek van Opstal F   44
  2 Dave van Bezouw & Femke van Esch van Opstal F   18
  3 Nick van Turenhout & Elise Severs Enjoy F   41
  4 Eline Ribbers & Emma Chrispijn Wensink F   21
DMN 1 Ballroom Open Klasse        
  Plaats Namen Dansschool Ronde Marks Nummer
  1 Yuri Vissers & Janique hamers van Opstal F   50
  2 Willem Pannekoek & Eliza Brom Wensink F   47
  3 Bas de Ronde & Isis Takken Dance-Point F   12
  4 Brian Schut & Demi Klomp Parmentier F   16
  5 Davis Radstaat & Melissa van Trijp Wensink F   19
  6 Kevin Klarenbeek & Mariska Rooth Dance-Point F   34
DMN 1 Latin Open Klasse        
  Plaats Namen Dansschool Ronde Marks Nummer
  1 Neville Blanchard & Janneke hamers van Opstal F   40
  2 Jim van Bergen & Julia Bouwens van Opstal F   30
  3 Kevin van der linde & Anastasia Novikova van Opstal F   35
  4 Bas de Ronde & Isis Takken Dance-Point F   12
  5 Justin Schellekens & Naomi Dominicus van Opstal F   33
  6 Davis Radstaat & Melissa van Trijp Wensink F   19
  7 Beau Maas & Jamie van de Water Waalwijk 3 5 13
  =8 Barry de waard & Lisette de winter Dans n Zo 3 1 11
  =8 Brian Schut & Demi Klomp Parmentier 3 1 16
  =8 Yuri Vissers & Janique hamers van Opstal 3 1 50
  =11 Benjamin Blanchard & Lotte van Dijk van Opstal 3 0 15
  =11 Willem Pannekoek & Eliza Brom Wensink 3 0 47
  13 Kevin Klarenbeek & Mariska Rooth Dance-Point 2 2 34
DMN 1 Ballroom Wedstrijdklasse        
  Plaats Namen Dansschool Ronde Marks Nummer
  1 Yvo van den Bosch & Yan Yan Wong Kluver F   51
  2 Justin Krijger & Lorraine Voorn Fun To Dance F   32
  3 Peter Hector & Anouk Hector-Vos Onbekend F   43
  4 Sjoerd Bergsma & Simone Bergsma Wensink F   45
  5 Marten Vaassen & Judith Knol Wensink F   38
DMN 1 Latin Wedstrijdklasse        
  Plaats Namen Dansschool Ronde Marks Nummer
  1 Wouter Grootendorst & Evi Luijten van Opstal F   48
  2 Wouter Stroes & Miloe Deenen van Opstal F   49
  3 Jean-Paul Hoppenbrouwers & Karjolieke van Broekhoven van Opstal F   29
  4 Dennis van der Linde & Valerie Rozenbrand van Opstal F   52
  5 Wendell Potters & Naditza Smit van Opstal F   46
  6 Frans van der Poel & Anne van Dun van Opstal F   24
  7 Marten Vaassen & Judith Knol Wensink 2 3 38
  8 Sjoerd Bergsma & Simone Bergsma Wensink 2 1 45
DMN 2 Ballroom Open Klasse        
  Plaats Namen Dansschool Ronde Marks Nummer
  1 Ben van Hussen & Nel van Hussen de Rijk F   14
  2 Hugo Janzen & Saskia Green Waalwijk F   26
  3 Jan Wiersma & Ingrid Wiersma Dance-Point F   28
  4 Marcel Overeem & Marijke Davans Annemieke F   37
DMN 2 Latin Open Klasse        
  Plaats Namen Dansschool Ronde Marks Nummer
  1 Henk Boers & Mirjam Boers van Opstal F   53
  2 Marcel Overeem & Marijke Davans Annemieke F   37
  3 Jan Wiersma & Ingrid Wiersma Dance-Point F   28
DMN 2 Ballroom Wedstrijdklasse        
  Plaats Namen Dansschool Ronde Marks Nummer
  1 Frans Seij & Erica van Senten Fun To Dance F   23
  2 Jan Gerwig & Martha Gerwig Fred F   27
  3 Bertus Vredenberg & Yvonne Vredenberg Wensink F   20
  4 Hans Noordanus & Ellen Noordanus Dennis Voermans F   25
  5 Michiel van Pomeren & Sylvia van Pomeren Fun To Dance F   39
­