­

D.M.N.

Dutch Amateur LEague

Real time web analytics, Heat map tracking

De details zijn hier te vinden: Uitslagen DMN Wensink

EVENT 11 DMN 1 Ballroom Open Klasse - A          
Placing CN Round Marks Ranking Value Names        
1 29 F   1 Sjoerd Bergsma     Simone Hayen    Wensink
2 11 F   2 Martijn Hofma     Kathy Gith    Enjoy
3 13 F   3 Patrick de Jonge     Bernadette Meijer    Parmentier
4 30 F   4 Marten Vaassen     Judith Knol    Wensink
5 14 F   5 Brian Schut     Samantha Berends    Parmentier
6 41 F   6 Floris Kohler     Fleur Kohler    Dance-Point
7 31 F   7 Sebastiaan Jansen     Lilian Bonenkamp    Wensink
8 15 2 2 8 Bart Hijwegen     Evelien Peters    Parmentier
9 40 2 1 9 Mark Wiegerinck     Dunja Scheepmaker    Dance-Point
                   
EVENT 12 DMN 1 Ballroom Open Klasse - B          
Placing CN Round Marks Ranking Value Names        
1 37 F   1 Ruben Lam     Sabrina Maat    Dance-Point
2 34 F   2 Daan Merlijn Splinter     Daniek Broek    Cools
3 39 F   3 Eddy van der Plas     Serena Lemsom    Dance-Point
4 28 F   4 Willem Pannekoek     Eliza Brom    Wensink
5 16 F   5 Hugo Dolje     Naomi Verstoep    Step by Step
6 27 F   6 Davis Radstaat     Tamara Joosten    Wensink
7 47 2 1 7 Beau Maas     Janneke Hamers    van Opstal
8 42 2 0 8 Enzo Kroon     Marielle Westerveld    Dance-Point
                   
EVENT 21 DMN 1 Latin Open Klasse - A          
Placing CN Round Marks Ranking Value Names        
1 46 F   1 Justin Schellekens     Inge Zeebregts    van Opstal
2 29 F   2 Sjoerd Bergsma     Simone Hayen    Wensink
3 31 F   3 Sebastiaan Jansen     Lilian Bonenkamp    Wensink
4 30 F   4 Marten Vaassen     Judith Knol    Wensink
5 37 F   5 Ruben Lam     Sabrina Maat    Dance-Point
6 13 F   6 Patrick de Jonge     Bernadette Meijer    Parmentier
7 41 F   7 Floris Kohler     Fleur Kohler    Dance-Point
8 14 2 2 8 Brian Schut     Samantha Berends    Parmentier
9 40 2 1 9 Mark Wiegerinck     Dunja Scheepmaker    Dance-Point
                   
EVENT 22 DMN 1 Latin Open Klasse - B          
Placing CN Round Marks Ranking Value Names        
1 26 F   1 Esther Wassink     Yara Rietveld    Wensink
2 34 F   2 Daan Merlijn Splinter     Daniek Broek    Cools
3 39 F   3 Eddy van der Plas     Serena Lemsom    Dance-Point
4 47 F   4 Beau Maas     Janneke Hamers    van Opstal
5 28 F   5 Willem Pannekoek     Eliza Brom    Wensink
6 42 F   6 Enzo Kroon     Marielle Westerveld    Dance-Point
7 27 2 3 7 Davis Radstaat     Tamara Joosten    Wensink
                   
EVENT 30 DMN 1 Ballroom Wedstrijdklasse          
Placing CN Round Marks Ranking Value Names        
1 20 F   1 Craig Brom   Ellen Bannink   Wensink
                   
EVENT 40 DMN 1 Latin Wedstrijdklasse          
Placing CN Round Marks Ranking Value Names        
1 48 F   1 Jan de Laure   Alicia de Kok   van Opstal
2 44 F   2 Jean Paul Hoppenbrouwers   Karjolieke van Broekhoven   van Opstal
3 43 F   3 Kevin Wijnans   Esmée Hermans   van Opstal
4 35 F   4 Sander Lam   Amber van Schaik   Dance-Point
5 20 F   5 Craig Brom   Ellen Bannink   Wensink
6 45 F   6 Bram Paulissen   Emilie Paulissen   van Opstal
7 24 2 5 7 Simon de Been   Lyzette Kaal   Wensink
                   
EVENT 50 DMN 2 Ballroom Open Klasse          
Placing CN Round Marks Ranking Value Names        
1 21 F   1 Marco Raven   Lucretia Oosterwijk   Wensink
2 22 F   2 Peter Spekschoor   Jacqueline van Breukelen   Wensink
3 53 F   3 Fokke Zijlstra   Els Zijlstra   de Rijk
4 33 F   4 Marcel Overeem   Marijke Davans   Annemieke
5 50 F   5 Ben van Hussen   Nel van Hussen   de Rijk
6 36 F   6 Jan Wiersma   Ingrid Wiersma   Dance-Point
                   
EVENT 60 DMN 2 Latin Open Klasse          
Placing CN Round Marks Ranking Value Names        
1 22 F   1 Peter Spekschoor   Jacqueline van Breukelen   Wensink
2 17 F   2 Jos Soulier   Hetty Soulier   Wensink
3 53 F   3 Fokke Zijlstra   Els Zijlstra   de Rijk
4 33 F   4 Marcel Overeem   Marijke Davans   Annemieke
5 36 F   5 Jan Wiersma   Ingrid Wiersma   Dance-Point
6 21 F   6 Marco Raven   Lucretia Oosterwijk   Wensink
                   
EVENT 70 DMN 2 Ballroom Wedstrijdklasse          
Placing CN Round Marks Ranking Value Names        
1 49 F   1 Erwin Commu   Ria Commu   de Rijk
2 51 F   2 Ton Vis   Anja Vis   de Rijk
3 19 F   3 Bertus Vredenberg   Yvonne Vredenberg   Wensink
4 17 F   4 Jos Soulier   Hetty Soulier   Wensink
5 12 F   5 Frank Severs   Jose Severs   Fred
6 52 F   6 Taco van Ommeren   Ilona Ederveen   de Rijk
7 38 2 3 7 Gregorius Schoenmaeckers   Janny Schoenmaeckers   Dance-Point
                   
EVENT 80 DMN 1 Ballroom Kids Klasse          
Placing CN Round Marks Ranking Value Names        
1 25 F   1 Davis Radstaat   Chantal Jansma   Wensink
2 32 F   2 Brandon Dragstra   Eline Ribbers   Wensink
3 18 F   3 Lukas Heinen   Emma Sluijter   Wensink
4 23 F   4 Maurice Souren   Luna Klompmaker   Wensink
                   
EVENT 81 DMN 1 Latin Kids Klasse          
Placing CN Round Marks Ranking Value Names        
1 25 F   1 Davis Radstaat   Chantal Jansma   Wensink
2 18 F   2 Lukas Heinen   Emma Sluijter   Wensink
3 32 F   3 Brandon Dragstra   Eline Ribbers   Wensink
4 23 F   4 Maurice Souren   Luna Klompmaker   Wensink
­