­

D.M.N.

Dutch Amateur LEague

Real time web analytics, Heat map tracking

De details zijn hier te vinden: Uitslagen DMN van Opstal

EVENT 11 DMN 1 Ballroom Open Klasse - A    
Placing CN Round Marks Ranking Value Names  
1 50 F   1 Jeroen Braak & Ellen Jochems  Fred
2 31 F   2 Sjoerd Bergsma & Simone Hayen  Wensink
3 34 F   3 Brian Schut & Samantha Berends  Parmentier
4 33 F   4 Patrick de Jonge & Bernadette Meijer  Parmentier
5 38 F   5 Ruben Lam & Sabrina Maat  Dance-Point
6 32 F   6 Willem Pannekoek & Eliza Brom  Wensink
7 37 2 5 7 Eddy van der Plas & Serena Lemsom  Dance-Point
8 42 2 0 8 Mark Wiegerinck & Dunja Scheepmaker  Dance-Point
             
EVENT 12 DMN 1 Ballroom Open Klasse - B    
Placing CN Round Marks Ranking Value Names  
1 36 F   1 Bart Hijwegen & Evelien Peters  Parmentier
2 35 F   2 Maarten van Schalm & Frederieck Klein Meulekamp  Parmentier
3 46 F   3 Kevin Klarenbeek & Mariska Rooth  Dance-Point
4 14 F   4 Dave Emons & Bianca Smits  van Opstal
5 27 F   5 Davis Radstaat & Tamara Joosten  Wensink
6 20 F   6 Beau Maas & Janneke Hamers  van Opstal
  =7 11 2 3 7,5 Maxim van Someren & Laura Koppens  van Opstal
  =7 40 2 3 7,5 Enzo Kroon & Marielle Westerveld  Dance-Point
             
EVENT 21 DMN 1 Latin Open Klasse - A    
Placing CN Round Marks Ranking Value Names  
1 18 F   1 Wendell Potters & Madelon van Loon  van Opstal
2 15 F   2 Justin Schellekens & Inge Zeebregts  van Opstal
3 31 F   3 Sjoerd Bergsma & Simone Hayen  Wensink
4 33 F   4 Patrick de Jonge & Bernadette Meijer  Parmentier
5 16 F   5 Stijn Konings & Anne van Dun  van Opstal
6 38 F   6 Ruben Lam & Sabrina Maat  Dance-Point
7 20 F   7 Beau Maas & Janneke Hamers  van Opstal
  =8 34 2 3 8,5 Brian Schut & Samantha Berends  Parmentier
  =8 35 2 3 8,5 Maarten van Schalm & Frederieck Klein Meulekamp  Parmentier
10 42 2 2 10 Mark Wiegerinck & Dunja Scheepmaker  Dance-Point
             
EVENT 22 DMN 1 Latin Open Klasse - B    
Placing CN Round Marks Ranking Value Names  
1 46 F   1 Kevin Klarenbeek & Mariska Rooth  Dance-Point
2 32 F   2 Willem Pannekoek & Eliza Brom  Wensink
3 37 F   3 Eddy van der Plas & Serena Lemsom  Dance-Point
4 17 F   4 Bjorn Geboers & Shania v/d Ven  van Opstal
5 27 F   5 Davis Radstaat & Tamara Joosten  Wensink
6 21 F   6 Sven Kuivenhoven & Emma Bouwens  van Opstal
7 14 F   7 Dave Emons & Bianca Smits  van Opstal
8 40 2 2 8 Enzo Kroon & Marielle Westerveld  Dance-Point
  =9 11 2 1 9,5 Maxim van Someren & Laura Koppens  van Opstal
  =9 19 2 1 9,5 Leon Hagendijk & Anastasia Novikova  van Opstal
             
EVENT 30 DMN 1 Ballroom Wedstrijdklasse    
Placing CN Round Marks Ranking Value Names  
1 41 F   1 Sander Lam & Amber van Schaik Dance-Point
             
EVENT 40 DMN 1 Latin Wedstrijdklasse    
Placing CN Round Marks Ranking Value Names  
1 24 F   1 Jean Paul Hoppenbrouwers & Karjolieke van Broekhoven van Opstal
2 13 F   2 Jan de Laure & Alicia de Kok van Opstal
3 26 F   3 Kevin Wijnans & Esmee Hermans van Opstal
4 41 F   4 Sander Lam & Amber van Schaik Dance-Point
5 23 F   5 Dennis van der Linde & Valerie Rozenbrand van Opstal
6 28 F   6 Simon de Been & Lyzette Kaal Wensink
  =7 12 2 6 7,5 Bram Paulissen & Emilie Paulissen van Opstal
  =7 50 2 6 7,5 Jeroen Braak & Ellen Jochems Fred
             
EVENT 50 DMN 2 Ballroom Open Klasse    
Placing CN Round Marks Ranking Value Names  
1 22 F   1 Eugene van Groenendaal & Stefanie Hamers van Opstal
2 44 F   2 René Lauterslager & Astrid Lauterslager Dance-Point
3 30 F   3 Marco Raven & Lucretia Oosterwijk Wensink
4 25 F   4 Henk Bours & Mirjam Bours van Opstal
5 43 F   5 Wijbo Oosterhoff & Petra Rebel Dance-Point
             
EVENT 60 DMN 2 Latin Open Klasse    
Placing CN Round Marks Ranking Value Names  
1 22 F   1 Eugene van Groenendaal van Opstal
2 25 F   2 Henk Bours van Opstal
3 44 F   3 René Lauterslager Dance-Point
4 30 F   4 Marco Raven Wensink
5 43 F   5 Wijbo Oosterhoff Dance-Point
             
EVENT 70 DMN 2 Ballroom Wedstrijdklasse    
Placing CN Round Marks Ranking Value Names  
1 49 F   1 Jan Gerwig & Martha Gerwig Fred
2 29 F   2 Bertus Vredenberg & Yvonne Vredenberg Wensink
3 48 F   3 Frank Severs & Jose Severs Fred
4 47 F   4 Taco van Ommeren & Ilona Ederveen de Rijk
5 39 F   5 Gregorius Schoenmaeckers & Janny Schoenmaeckers Dance-Point
­